Home

Biography

Photos

Music

Music

Contact

Newspapers

Send an email

 

25 Jan 2014


خانم زهره صادقی، مدیر ادبی تیم یغمایی موزیک ، پایان نامه ی کارشناسی ارشد خود را در رشته زبان و ادبیات فارسی با نام " بررسی وضعیت ظاهری شخصیت ها در آثار سوررئالیست صادق هدایت " به من تقدیم کرده اند که از ایشان سپاسگزارم .

کوروش یغمایی

 

25 Dec 2013


بر
پایه اینکه از آغاز راه اندازی پیج تعداد بسیاری از هنرجویان درخواست آموزش گیتار را از من داشته اند و این در حالی است که من سالهاست به هیچ روی فرصت پذیرش هنرجو را ندارم ، می توانم کامیل را که به باور من استادی بسیار تکنیکی در آموزش گیتار الکتریک در سبک راک می باشد به هنرجویان مشتاق (در تعداد بسیار محدود) معرفی کنم .
شماره تلفن همراه کامیل یغمایی : 09121721291

کوروش یغمایی


 

03 Nov 2013

در برنامه شب گذشته (11 آبان 92) اتاق خبر تلویزیون منوتو 1 در قسمت بررسی روزنامه های ایران ، خبر انتشار نامه استاد کوروش یغمایی در روزنامه قانون بیان شد . ضمن سپاسگزاری باید نکته ای را بازگو کنم که امیدوارم این شبکه نسبت به اصلاح و اعلام آن اقدام نماید .
استاد در نامه خود در خصوص ممنوع الکاری مثالی را آورده اند بدین شرح :
" در مجازات ممنوع الکاری (منهای چند استثنا آنهم در میزان بسیار محدود) قید زمان وجود ندارد و در عمل مانند این است که با اتومبیلی متهم بدون جرم را به میان کویری ببری و در آنجا به کویر بسپاری اش و به آبادی برگردی تا درآن برهوت آن بیچاره در تنهایی مطلق ذره ذره بخار شود "
که این مثال در برنامه مذکور بصورت اشتباه بیان شد .

بهزاد صادقی 12 آبان 92

دانلود ویدئوی برنامه
 

23 Oct 2013

نامه ای پیرامون موزیک پاپ توسط استاد کوروش یفمایی نگاشته شده است که می توانید آن را در صفحه ی ویژه موزیک پاپ مشاهده نمائید .

برای پاسخ به پرسش های مطرح شده به صفحه رسمی کوروش یغمایی در فیس بوک مراجعه فرمائید
www.facebook.com/kourosh.yaghmaei.official
 

18 Oct 2013

با نظر استاد کوروش یغمایی صفحه ی ویژه ای با نام " پیک ِ تو " در سایت راه اندازی گردید که به بازخوانی های شما مهربانان از آثار استاد و حتی آثار خودتان اختصاص دارد . آثار خود را به ایمیل آدرس های سایت ارسال نمائید تا پس از تائید استاد در این صفحه قرار داده شود .
بهزاد صادقی
 
 

26 Sep 2013

گشودن و مدیریت پیج من از آغاز تاکنون بر عهده ی کاوه بوده است .
بدیهی است کاوه با گرفتاری های فراوانی که دارد وقت کافی برای رسیدگی و پاسخگویی ندارد . بر این پایه ، کاوه مدیریت این پیج را از امروز (92/7/4) به من سپرد و من هم با کمک و یاری آقای بهزاد صادقی (مدیر سایتم) امیدواریم اداره این پیج را تا انجا که مقدور است برای پاسخگویی به شما دوستان مهربان به شکل شایسته ای انجام دهیم .
با سپاس فراوان از زحمات کاوه ...

کوروش یغمایی 92/7/4

آدرس صفحه ی رسمی کوروش یغمایی در فیس بوک
www.facebook.com/kourosh.yaghmaei.official
 

22 Sep 2013

آکوردهای ترانه ی " زاده مهر " که توسط استاد کوروش یغمایی تهیه شده است در این پست قرار داده می شود .
تمامی دوستانی که تمایل به اجرای این قطعه دارند می توانند از این آکوردها استفاده نمایند . همانطور که استاد قبلاً اشاره کرده بودند ، تمامی اجراهای این ترانه توسط هر گروه ، شخص و هر سنی که برای ما ارسال گردد در سایت قرار داده خواهد .

این نوید به همه عزیزان داده می شود که از میان اجراهای ارسالی ، دو اجرا توسط استاد انتخاب و هدیه ای به رسم یاد بود به ایشان تقدیم می شود . هدیه در نظر گرفته شده آلبوم اورجینال Back From The Brink از برترین البوم های جهان در سال 2011 می باشد . آلبوم مذکور شامل بهترین اثار استاد کوروش یغمایی بین سالهای 1973 تا 1979 (تا سال 1357) در 2 CD بوده که در پی انتشار آن کوروش یغمایی و این آلبوم مورد تحسین و استقبال گسترده ی نشریات و سایت های معتبر جهان قرار گرفتند .

 

دانلود آکوردهای ترانه ی " زاده مهر "

 

 

20 Sep 2013

دوستان مهربانم ، در مسترینگ ترانه زاده مهر متوجه وجود دو مشکل شدم ، مشکل هم اکنون برطرف شده و می توانید دوباره آنرا از صفحه ویژه ترانه زاده مهر دریافت کنید .

کوروش یغمایی 92/6/29
 

20 Sep 2013

تا چند روز دیگر ، آکوردهای ترانه زاده ی مهر در سایت قرار خواهد گرفت . تمامی اجراها از هر گروه ، شخص و هر  سنی در صفحه ویژه این آهنگ برای دانلود قرار داده می شود .
 

19 Sep 2013

گرافیک زیبای صفحه ویژه ترانه " زاده مهر "  اثر آقای سعید صادقی است که از ایشان سپاسگزارم .

کوروش یغمایی  92/6/28

18 Sep 2013

به یاد فریدون مشیری که گرچه امروز در میان ما نیست اما نام درخشانش در سرزمینی که به آن عشق می ورزید ، جاودانه خواهد ماند.

آهنگ زاده مهر را ده - دوازده سال پیش هنگامی که شعر آنرا خود او به من داد ، ساختم. اکنون با ساختن اورتوری نو برروی آن که حدود یک ماه تقریباً شبانه روز بر روی آن کار کردم، آماده است تا به شما هم میهنانم هدیه کنم ...
 

ورود به صفحه ویژه ترانه زاده مهر

 

09 Sep 2013

دوشنبه ی گذشته (11 شهریور) تعطیل عمومی بود ، من هم به شدت مشغول کار بر روی اورتور آهنگ زاده ی مهر بودم که دکتر شاهرخ دبیری ، دوست عزیزم ، به دیدارم آمد . در میان گپ و گفت ، کار را هم ادامه می دادم که شاهرخ بدون آگاهی من طبق معمول چند عکس هم گرفت . دو تا از عکس ها را برای شما به نمایش می گذارم که هم سپاسگزاری باشد از شاهرخ و هم شما بدانید که برای قولی که دادم تقریباً شبانه روز در حال آماده کردن اورتور و پیوند آن با خود آهنگ می باشم .

کوروش یغمایی 92/6/18

              

 

01 Sep 2013

در یک فروشگاه معتبر موسیقی در کشور فرانسه در شهر پاریس ، صفحه ی آلبوم Back From The Brink در بخش پرفروش های این فروشگاه قرار دارد و مورد استقبال علاقه مندان به موسیقی در این شهر قرار گرفته است . این خبر و عکس مربوط به آن توسط آقای مازیار رزاقی تهیه شده است که از سوی آقای سینا رجایی برای سایت ارسال گردید . با سپاس از ایشان .

 

15 Aug 2013

یکی از ترانه هایم که آن را بسیار دوست دارم و شوربختانه تبلیغات و پخش آن به درستی انجام نگرفت را از سوی سایت برای همه ی ایرانیان (تا حدود 25 روز دیگر) با تغییراتی در خود آهنگ بویژه ساخت اورتور تازه ، دوباره پخش می کنم . با امید و آرزوی اینکه همه ی ایرانیان که توان اجرای آن را دارند ، نه برای یک بار ، بلکه همواره و برای همیشه آن را به شیوه ی دسته جمعی اجرا کنند .

توضیح اینکه : این ترانه از نظر صدا برداری نابسامانی هایی دارد که پیوند با شرایط و امکانات دوران تولید آن (حدود 15 سال پیش) دارد . شعر بسیار زیبای این ترانه که نماد میهن دوستی و افتخارات ملی ما می باشد را استاد ارجمند و دوست گرامی ام زنده یاد فریدون مشیری سروده اند و آهنگ ، آرایش سازها و گیتار آن را خود نواخته ام .

با آرزوی روزهای بهتر

کوروش یغمایی 92/5/24

 

14 Aug 2013

ترانه سراب تو (شب یلدا) توسط آقای رامین جوع عطا بازخوانی شده است که می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید .

نام ترانه : سراب تو (شب یلدا)

آهنگ : کوروش یغمایی

خواننده : رامین جوع عطا

تنظیم مجدد ، میکس و مسترینگ  : رافی شهبازیان

دانلود بازخوانی سراب تو (شب یلدا) - رامین جوع عطا

 

08 Aug 2013

در سایت معتبر ویکی پدیا صفحه ای توسط هواداران با نام کوروش یغمایی ایجاد شده است که می توانید از لینک زیر وارد صفحه ی ذکر شده شوید .

ویکی پدیا - کوروش یغمایی

 

07 Aug 2013

در سال 2011 و پس از انتشار آلبوم Back From the Brink که در پی آن کوروش یغمایی و این آلبوم مورد تحسین و استقبال گسترده ی نشریات و سایت های جهان قرار گرفتند ، سایت و مجله ی معتبر رولینک استون Rolling Stone، نشریه رسمی گروه رولینگ استون ، نیز یکی از این موارد بود . در گالری شماره 6 مقاله ی چاپ شده در این نشریه جهت اطلاع شما عزیزان قرار دارد که در اینجا لینک مقاله ی منتشر شده در سایت نیز قرار داده می شود .

لینک مقاله ی منتشر شده در سایت رولینگ استون

 

06 Aug 2013

کلیه هنر دوستانی که علاقه به بازخوانی ترانه گل یخ را دارند می تواند از این آکوردها استفاده نمایند .

دانلود آکوردهای گل یخ

 

03 Aug 2013

بازخوانی گل یخ بصورت ریمیکس با خوانندگی آقای روحان و آرایش سازهای آقای پایدار پایور انجام شده که می توانید ار لینک زیر دانلود کنید .

دانلود ریمیکس گل یخ

لازم است به نکته ی مهمی اشاره کنم و آن اینکه نه تنها در این بازخوانی بلکه در تمامی بازخوانی هایی که از گل یخ شنیدم ، آکوردها به شیوه درست اجرا نشده است و همچنین بیت

تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش می گیرم       عشق شکوفه توی این زمونه کرده

بدین شیوه خوانده می شود

تو اتاقم دارم از تنهایی آتیش می گیرم          ای شکوفه توی این زمونه کرده

از این جهت در چند روز آینده آکوردهای گل یخ و همچنین یک بازخوانی صحیح تر را در سایت قرار خواهم داد تا هنردوستانی که علاقه به بازخوانی این قطعه دارند ، با اجرای درست آکوردها و دقت به شعر ، اقدام به این کار نمایند .

کوروش یغمایی
 

31 Jul 2013

با توجه به جابجائی بوجود آمده در مدیریت سایت ، از این پس این اطمینان به شما عزیزان داده می شود که به کلیه ی ایمیل ها پاسخ داده خواهد شد .
با ایمیل آدرس
info@kourosh-yaghmaei.com می توانید بصورت مستقیم با من درتماس باشید .

کوروش یغمایی

 

30 Jul 2013

مقاله ای که در نشریه دانشجوئی دانشگاه آزاد واحد شاهرود به قلم آقایان ایزد امیر عبداللهیان و احمدرضا طاهری محمودی در سال 86 به چاپ رسیده بود ، در گالری شماره 7 در بخش روزنامه ها قرار گرفت . با تشکر از ایشان و پوزش از تاخیر پیش آمده در خصوص قرار گرفتن این مقاله در سایت .

 

28 Jul 2013

fاجرای اینسترومنتال (بدون آواز) گل یخ توسط آقای صهبا امینی کیا

گل یخ ، با آرایش سازهای صهبا امینی کیا به همراه امید اسدی ، Liana Brube ، Stephanie Bibbo و Michelle Kwon در یک کنسرت بصورت اینسترومنتال اجرا شد . برای دریافت و تماشای ویدئوی این اجرا به لینک زیر مراجعه نمائید .

دریافت ویدئو

صهبا امینی کیا آهنگساز و پیانیست و متولد تهران است . وی در کنسرواتوار سن بترزبورگ روسیه تحت بورس ایوانویچ تیشینکو تحصیل کرده است . در آثار او تاثیر موسیقی جز و تلفیق و ترکیب ملودی های سنتی ایران و معاصر روسیه دیده می شود . او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند .

 

23 Jul 2013

fبا سپاس بیکران از استاد کوروش یغمایی که افتخار مدیریت سایت رسمی خود را به من واگذار نموده اند ، از زحمات دوست عزیزم آقای سینا رجائی کمال تشکر را دارم .

بهزاد صادقی 1392/5/1

 


23
Jul 20
13

جابجایی در مدیریت سایت کوروش یغمایی

مدیریت سایت کوروش یغمایی در کلیه موارد ، آماده سازی و نگهداری آن ، از آغاز تا کنون (92/5/1) بر عهده ی آقای محمد (سینا) رجائی بوده است . اکنون که ایشان بر پایه فشردگی کارهای شخصی خود متاسفانه نمی توانند به اندازه ی کافی به امور این سایت رسیدگی کنند ، ناگزیر با رضایت کامل ایشان از این تاریخ به بعد (92/5/1) مدیریت سایت بر عهده ی آقای بهزاد صادقی (مدیریت سایت دوستداران خانواده یغمایی) نهاده می شود .
با سپاس و قدردانی از کوشش های بی دریغ آقای رجائی و همچنین خوش آمد و موفقیت برای آقای بهزاد صادقی
.

کوروش یغمایی 1392/5/1

 


9 Mar 20
13

ترانه "نوروز" پیشکش کورش یغمایی به همه ی ایرانیان و فارسی زبانان جهان

کورش یغمایی: یک رای ناگهانی وخیال انگیز که دو ماه پیش در مورد کاندید شدن ترانه نوروز برای هدیه نوروزی به مردم نجیب و مهربان ایران ، درزیبا کنار شمال به سر من زد و همچنین ماجراهای پی درپی و نابسامانی های بدون پیش بینی که دراین ده سال برای آلبوم ملک جمشید اتفاق افتاد ، مرا به یاد دشواریهای هفت خوان رستم انداخت.

 این نامی ترین پهلوان حماسی و ملی ما ایرانیان با لقب تهمتن ( دارنده تن نیرومن) انداخت. باتوجه به این نکته جالب که درخوان چهارم ، رستم در نقش یک نوازنده و خواننده ظاهر می شود وباترانه خود جادوگر پیر را فرامی خواند ، این انگیزه ای شد برای من که این سرگذشت ده ساله رادر هفت خوان (وادی خانه ) گونه گون برایتان بنویسم ، چون می دانم خواندن و آگاهی ازاین هفت خوان لازم و پند آموزاست .

 متن کامل یادداشت کورش یغمایی.

صفحه ی ویژه ی داونلود ترانه ی نوروز
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هر گونه انتشار مطلب، تصاویر یا هر اطلاعاتی دیگر از این سایت
منوط به اجازه کتبی و یا ذکر نام و مشخصات کامل سایت است.

 

2005-2013 Kourosh Yaghmaei. All rights reserved.
Designed by M.Rajaee  livedesign.ir